16 серпня 2023   13:45   688

Оперативна ситуація по області станом на ранок 16 серпня

Оперативна ситуація по області станом на ранок 16 серпня
На Волноваському напрямку пошкоджено господарчу споруду у Богоявленці, під вогнем — Максимівка і Вугледар.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

На Донецькому напрямку зранку росіяни обстріляли з танків дві вулиці Авдіївки. У Курахівській громаді з Ураганів обстріляне сільгосппідприємство.

На Горлівському напрямку у Торецькій громаді у Північному поранено 2 людину, пошкоджено 5 будинків і адмінбудівлю; у Дружбі пошкоджено будинок. По Костянтинівці ворог випустив 4 залпи зі Смерчів — пошкоджено 9 будинків газогін і 2 лінії електропередач. У Часовоярській громаді пошкоджено 4 будинки. В Рай-Олександрівці Миколаївської громади пошкоджено декілька будинків.

На Лисичанському напрямку у Сіверську 1 людина загинула і 3 поранено, зруйновано адмінбудівлю, пошкоджено 2 будинки. У Лиманській громаді 1 людина загинула у Ямполі і 1 поранена у Торському.

Всього за добу росіяни вбили 4 жителів Донеччини, поранили ще 7.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: