Тарифи на тепло обіцяють не підійматиВ Краматорську та громадах району триває підготовка до нового опалювального сезону. Рекомендований рівень підготовки підприємств ЖКГ до опалювального сезону на 1 вересня має складати 80 %. Проте середня цифра по області складає зараз 63 %, про це розповіла на брифінгу Лариса Гусева, заступниця директора департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації.
За інформацією
Краматорської міської ради, станом на минулий тиждень у Краматорську відсоток підготовки джерел теплопостачання становить — 76 %, підготовки теплових мереж — 71 %, житлового фонду в середньому — 72 %, об’єктів соціально-культурного призначення — 71 %, що відповідає плановим показникам Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.
У Краматорському району вищим від 70 % є рівень підготовки до зими в Андріївській, Іллінівській, Костянтинівській та Слов’янській територіальних громадах.
Більш повільними темпами відбувається підготовка до зими у Миколаївській, Лиманській та Святогірській громадах.
Що стосується Святогірська та Лиману, у цих громадах поки що або немає газозабезпечення, або зруйновані котельні. Люди, які там залишаються, за словами Лариси Гусєвої, будуть, як і торік, забезпечені «буржуйками», «булер’янами», дровами, пелетами.
Зазначимо, що Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що тарифи на тепло для людей в новому опалювальному сезоні залишаться без змін, написав він у своєму
фейсбуці.
”Готуємося до зими. Тарифи на тепло для людей в новому опалювальному сезоні залишаться без змін. Уряд продовжив дію ПСО на ринку природного газу до середини квітня 2024 року”, - сказав Шмигаль.
При цьому «Донецьктеплокомуненерго» вже двічі цього літа (на початку липня та на початку серпня) робило «Інформаційне повідомлення про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води».
Ще у липні Олександр Гончаренко відповів на це, що тарифи під час війни підіймати не будуть, а пропозиції щодо встановлення тарифів робляться для того, щоб держава могла компенсувати різницю між фактичним та економічно обґрунтованим тарифом.
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.