30 серпня 2023   14:16   1316

За ухиляння від призову винесли вирок переселенцю з Краматорського району

За ухиляння від призову винесли вирок переселенцю з Краматорського району
Лохвицький районний суд Полтавської області виніс вирок мешканцю Дружківки, який відмовився від отримання повістки та не з’явився у ТЦК для відправлення до військової частини.

Дружківчанин як вимушено переселена особа з родиною переїхав до Полтавщини у квітні минулого року. На військовий облік фігурант справи спочатку не ставав. Але після проходження медкомісії, яка його визнала придатним до військової служби, чоловіка було поставлено на відповідний облік.

Згідно з вироком суду, у червні 2023 року до дружківчанина додому прибули представники ТЦК та СП для вручення повістки. Під час судового засідання обвинувачений пояснив, що від її отримання відмовився, тому що не бажав брати участь в бойових діях, у т.ч. і через страх. Чоловік при цьому усвідомлював, що відмова від повістки є кримінальним правопорушенням.

За цим фактом було відкрито криминальне провадження за ст.336 КК України (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період). Чоловік уклав угоду з прокурором про визнання винуватості. Суд визнав дружківчанина винним та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Проте його звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення.

Протягом 30 днів з дня проголошення на цей вирок може бути подана апеляція.
Технополис
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: