18 вересня 2023   12:58   321

Краматорські волонтерки розігрують розписаний тубус від міни M73 HE TNT за донат

Краматорські волонтерки розігрують розписаний тубус від міни M73 HE TNT за донат
Волонтерки громадської організації «Краматорські чарівниці» запрошують усіх небайдужих долучитися до лотереї і придбати розписаний тубус від міни M73 HE TNT.

Як розповіла «PRO100MEDIA» директорка громадської організації Тетяна Меркушина – тубус передали військові з-під Кліщіївки. Розкішні квіти з’явилася на ньому завдяки пензлю дніпровської художниці-волонтерки. Отримані кошти підуть на придбання матеріалу для маскувальних сіток.

«У Дніпрі у нас є осередок, де плетуть сітки. Наразі сітки дуже потрібні, у нас багато запитів, наразі потрібно – 50 сіток», – говорить директорка ГО «Краматорські чарівниці» Тетяна Меркушина. Вартість одного квитка 150 грн. Всього буде 20 розписаних тубусів. Придбати можна будь яку кількість номерків і збільшити шанси на перемогу. «Насправді такі тубуси дорогі, якщо говорити про закордонних поціновувачів мистецтва то, такі вироби забирають за великі гроші. Ми виставали вже так, щоб хоч трішечки нам була допомога, для придбання матеріалу», – розповідає директорка ГО «Краматорські чарівниці» Тетяна Меркушина. Волонтерки завдяки лотереї планують зібрати 3000 тисячі гривень, цього вистачить на один рулон матеріалів. Якщо ця акція буде успішною, волонтерки продовжуватимуть розіграші. Чекаємо ваші донати на картку 5168752009421705 І в коментарях на сторінці ГО «Краматорських чарівниць» пишіть обрані номери.
Новини Краматорська
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: