18 вересня 2023   16:33   476

Переритий асфальт, яма перед під’їздом та зруйнований колодязь: жителі Краматорська скаржаться на роботу комунальників

Переритий асфальт, яма перед під’їздом та зруйнований колодязь: жителі Краматорська скаржаться на роботу комунальників
До редакції «PRO100MEDIA» звернулися обурені мешканці будинку по вулиці Архипа Куїнджі, 12.

На початку червня працівники тепломережі проводили заміну труб у дворі. За словами жителів під час ремонтних робіт, водій екскаватору зачепив тепловий колодязь з задвижками та ледь не виніс двері під’їзду. Далі комунальники завершили роботу по заміні труб, а зламаний колодязь та яма біля дверей будинку так і залишились. Єдине, що зробили, після численних дзвінків мешканців до різних інстанцій – встановили біля дверей будинку, ось такий перехід, щоб люди могли виходити.

«Поламаний колодязь діти бігають, і катаються на трапіках, внизу яма, розбитий колодязь. Коли був майстер, ми запитали, коли це скінчиться. Він відповів: ми знайдемо організацію, яка буде вам все це відновлювати. Це триває вже місяць і тиша», – говорить одна з мешканок будинку.

У будинку вісім квартир і чи не у кожній є діти. Мешканці переживають, що можуть травмуватися або впасти в яму. До того ж до будинку не може під’їхати швидка. Люди побоюються, що колодязь ледь-ледь тримається і при перших морозах розвалиться. Тоді мешканці залишаться без тепла.

«Через місяць будуть холоди і ніхто колодязь перекладати не буде. Його треба розібрати і з цегли зробити новий»,- кажуть місцеві.
Новини Краматорська
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: