19 вересня 2023   20:59   139

Україна вже визволила понад 54% окупованої Росією території, - Міллі

Україна вже визволила понад 54% окупованої Росією території, - Міллі
Україна продовжує досягати прогресу у визволенні своєї території, на сьогодні вже визволено понад 54% окупованих росіянами земель.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал армії Марк Міллі на пресконференції, що відбулася після завершення засідання Контактної групи з оборони України в Рамштайні (Німеччина) у вівторок.

"Україна продовжує домагатися стійкого прогресу у визволенні своєї батьківщини від російської окупації. Сьогодні Україна визволила понад 54% окупованої Росією території, і вони продовжують зберігати стратегічну ініціативу на сьогодні", - сказав Міллі.

Генерал запевнив, що партнери й надалі підтримуватимуть Україну доти, "доки це необхідно для захисту її суверенної території".

"Це боротьба України, це їхня історія, їхня битва, Україна не просила жодну іншу країну битися за них. Усе, про що вони просять, це допомога, допомога з матеріалами та навчанням. Ми всі тут, щоб підтримати Україну, щоб вона могла залишатися вільною, незалежною і суверенною", - наголосив Міллі.

За його словами, "в міру наближення зими кожна нація сьогодні взяла на себе зобов'язання продовжувати свою підтримку з акцентом на три головні пріоритети: артилерія, ППО і бронетехніка".
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: