21 вересня 2023   09:21   244

Темпи боїв біля Роботиного і Вербового Запорізької області знизились, ЗСУ проводить висадку десанту на лівий берег Херсонщини, - ISW

Темпи боїв біля Роботиного і Вербового Запорізької області знизились, ЗСУ проводить висадку десанту на лівий берег Херсонщини, - ISW
Темпи боїв біля Роботиного і Вербового знизились, однак, ЗСУ мали просування в цьому регіоні.

Крім цього, продовжуються операції з висадки десанту на лівий берег Дніпра в Херсонській області.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

"Українські сили продовжили наступальні операції на заході Запорізької області 20 вересня, але не досягли жодних заявлених або підтверджених успіхів.

Російські джерела стверджують, що українські сили провели невдалі атаки в районі Роботиного (12 км на південь від Оріхова) і Вербового (18 км на південний схід від Оріхова), а також у напрямку Новопрокопівки (16 км на південь від Оріхова) і Копані (12 км на південний захід від Оріхова) ", - йдеться у звіті.

Проте ISW не знайшло доказів цього твердження. Російський військовий блогер стверджував, що російські війська здійснили невдалі атаки поблизу Петропавлівки (7 км на схід від Куп’янська) та Синьківки (8 км на північний схід від Куп’янська).

"Північноосетинські добровольчі батальйони "Штурм Осетії" та "Аланія", які діють на заході Запорізької області, стверджували, що інтенсивність боїв знизилася до ранку 20 вересня поблизу Роботиного та Вербового.

Російські джерела стверджували, що українські сили просувалися низинами, оскільки російські війська контролювали висоти в цій місцевості", - додали у ISW.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: