21 вересня 2023   13:01   132

Конгресмени США знайшли компроміс щодо бюджету й допомоги Україні

Конгресмени США знайшли компроміс щодо бюджету й допомоги Україні
Члени Палати представників США погодили основу для законодавства, що забезпечує тимчасові фонди для запобігання закриття уряду (шатдауну).

Це дозволить продовжити допомогу Україні.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Reuters.

Про погодження основи для законодавства заявила група парламентарів, до якої входять як демократи, так і республіканці. Якщо б цього не вдалося зробити, гроші для величезної кількості федеральних програм закінчилися б опівночі 30 вересня.

Вкрай праві республіканці перед цим кілька місяців вимагали скоротити федеральні витрати більше, ніж було узгоджено у двопартійному законодавстві цього літа.

Члена "Групи вирішення проблем" Палати представників - 32 демократи та 32 республіканці - опублікували заяву, в якій йдеться про те, що група проголосувала за тимчасовий захід фінансування, який триватиме до 11 січня 2024 року.

Тимчасове фінансування включає схвалення прохання президента США Джо Байдена про новий раунд фінансової допомоги Україні.

У період з 1 жовтня по 11 січня Конгрес працюватиме над прийняттям та надсиланням Байдену 12 законопроектів про регулярні асигнування для фінансування уряду до 30 вересня 2024 року, повідомила група. Фінансування буде встановлено на рівні 1,59 трлн доларів.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: