21 вересня 2023   19:25   161

Польський міністр Телус про переговори щодо агроімпорту: Ми готові до розмови, але інтерес польського фермера для нас понад усе

Польський міністр Телус про переговори щодо агроімпорту: Ми готові до розмови, але інтерес польського фермера для нас понад усе
Міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус заявив, що його країна готова до переговорів щодо українського агроімпорт, "але інтерес польського фермера для нас понад усе".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на PAP.

Зокрема, Телус зазначив, що розповів українському колезі Миколі Сольському про те, що українське звернення до Світової організації торгівлі "шкодить нашим відносинам".

"Але ми завжди готові до розмови, але інтерес польського фермера для нас передусім", – наголосив він.

Телус також додав, що "радий, що Україна нарешті заговорила з нами, а не з Німеччиною чи ЄС через наші голови".

Нагадаємо, 15 вересня Єврокомісія оголосила про припинення дії обмежувальних заходів щодо експорту українського зерна та інших продовольчих товарів до ЄС. Пізніше про введення власних заборон заявила влада Польщі, Угорщини та Словаччини. Польща внесла до списку заборонених, окрім пшениці, ріпаку, соняшнику та кукурудзи, крупи та борошно. Угорщина розширила заборону до 24 товарних позицій.

Україна подала позов до Світової організації торгівлі, в якому звинуватила ці країни в дискримінаційному ставленні до української агропродукції.

Сольський сьогодні провів телефонну розмову з Телусом, наступну розмову заплановано на наступну середу.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: