25 вересня 2023   20:48   263

Росіяни на Херсонщині вчиняли сексуальне насильство над жінками віком від 19 до 83 років, - Комісія ООН з розслідування воєнних злочинів в Україні

Росіяни на Херсонщині вчиняли сексуальне насильство над жінками віком від 19 до 83 років, - Комісія ООН з розслідування воєнних злочинів в Україні
Комісія ООН з розслідування воєнних злочинів в Україні зафіксувала випадки зґвалтування та сексуального насильства з боку російських військових щодо жінок віком від 19 до 83 років.

Про це Незалежна міжнародна комісія ООН з розслідування порушень в Україні заявила у своїй новій доповіді, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Комісія виявила, що в Херсонській області російські солдати ґвалтували та вчиняли сексуальне насильство над жінками віком від 19 до 83 років.

"Часто членів однієї сім'ї тримали в сусідній кімнаті, тому вони були змушені слухати, як відбувається насильство", - повідомили члени комісії.

Зазначається, що комісія продовжує розслідувати окремі ситуації, "пов'язані з імовірним вивезенням російською владою неповнолітніх без супроводу дорослих до РФ". "Комісія висловлює жаль через відсутність ясності та прозорості щодо інформації про повну кількість, обставини та категорії вивезених дітей", - додали в ООН.

Комісія також заявила, що занепокоєна звинуваченнями в геноциді в Україні та продовжує свої розслідування з цього питання.

"Наприклад, деякі висловлювання, що лунають у російських державних та інших засобах масової інформації, можуть бути злочином підбурювання до геноциду", - пояснили в ООН.

Нагадаємо, Комісія наразі не має достатніх доказів, які юридично відповідають Конвенції, щоб визнати війну в Україні геноцидом.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: