30 вересня 2023   20:26   137

У межах тренувальної місії ЄС підготовку пройшли вже понад 27 тис. українських військових, - Боррель

У межах тренувальної місії ЄС підготовку пройшли вже понад 27 тис. українських військових, - Боррель
Понад 27 тисяч українських військових вже пройшли навчання в межах тренувальної місії ЄС.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це під час відеозвернення до учасників Форуму оборонних індустрій повідомив високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель.

"Очевидно, що інвестиції в оборону України також означають інвестиції в нашу власну європейську безпеку. Ми продовжуємо фінансувати постачання сучасної військової техніки відповідно до пріоритетів, визначених Україною. Також ми проводимо досить велику роботу з військової підготовки. Наразі ми підготували понад 27 000 українських солдатів", - сказав він.

Боррель нагадав, що нещодавно ЄС збільшив цільовий показник підготовки в межах місії до 40 000 осіб у майбутній період.

"Крім того, наша ініціатива з виробництва боєприпасів, звісно ж, добре окупається. Ми здійснили негайні поставки зі складу і зараз орієнтуємося на спільні закупівлі. Цього місяця Європейське оборонне агентство уклало з промисловістю дев'ять рамкових контрактів на спільну закупівлю 155-мм боєприпасів", - розповів він.

За його словами, "ми повинні виробляти більше і швидше, щоб продовжувати підтримувати Україну і поповнювати запаси наших держав-членів".
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: