2 жовтня 2023   13:08   369

Розпочинає роботу Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки

Розпочинає роботу Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки
До уваги суб’єктів господарювання! Краматорське районне управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області повідомляє, що розпочинає роботу Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки.

Про це інформує Краматорська міська рада, за матеріалами Краматорського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області

Порядок ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки», затверджено порядок, функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.

Таким чином, інформуємо, що починаючи з 07 жовтня 2023 року подання матеріалів ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки здійснюється виключно в електронній формі через особистий кабінет Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням

http://e.dsns.gov.ua (почне роботу найближчим часом)
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: