17 листопада 2023   16:40   1082

Розслідувачі знайшли підтвердження російського громадянства у митрополита Святогірської лаври

Розслідувачі знайшли підтвердження російського громадянства у митрополита Святогірської лаври
Взагалі у РПЦ всі єпархії, монастирі УПЦ МП вважають своїми, а саму церкву визначають у складі московського патріархату.

OSINT розслідування Molfar, яке було проведено для виявлення зв’язків священників УПЦ МП з Росією та РПЦ підтвердило, що у громадянина Яковенка, більш відомого, як митрополит Арсеній є громадянство країни, яка веде війну проти України. В агенції Molfar створили реєстр церковних діячів УПЦ МП, які мають зв’язки з РФ. У цьому реєстрі є й митрополит Арсеній — Ігор Федорович Яковенко.

Про це повідомляє видання "Патріот Донбасу".

Розслідувачі знайшли підтвердження російського громадянства у митрополита Святогірської лаври

У цьому році українське громадянство митрополита Арсенія було припинено, через існування і нього російського громадянства. Але тоді не було підтверджень того, що він є громадянином РФ.

Поки митрополит Арсеній служить у Святогірській лаврі. На собор УПЦ МП, який був в травні минулого року у Києві очільник Святогірської лаври просто не поїхав. Це був собор, де хоча б формально було засудження російської агресії, та було ухвалено рішення не поминати у молитвах путінського патріарха Кирила (Гундяєва).

Нещодавно громадян Яковенко у проповіді розповсюджував фейк щодо обстрілу Святогірської лаври.

Взагалі у РПЦ всі єпархії, монастирі УПЦ МП вважають своїми, а саму церкву визначають у складі московського патріархату. І що показово, керівництво УПЦ МП ніяк не реагує на те, що оприлюднено на офіційному ресурсі РПЦ та продовжує заявляти, що нібито не мають ніякого відношення до церкви Росії.
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: