19 листопада 2023   15:57   1348

При Краматорській райдержадміністрації формується координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

При Краматорській райдержадміністрації формується координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності
Строк повноважень складу координаційної ради становить два роки.

Краматорська районна державна адміністрація, районна військова адміністрація формує склад координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Краматорській райдержадміністрації. Про це Краматорська РДА повідомляє у Facebook.

Координаційна рада – це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, який заплановано створити при Краматорській районній державній адміністрації, з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприянні у координації діяльності суб'єктів відносин у зазначеній сфері на території району; співпраці з ІГС, які ведуть діяльність у вищезазначеній сфері та висвітлення їх діяльності, провадження інформаційно-просвітницької діяльності; удосконалення нормативно-правової бази.

Члени координаційної ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.

"Запрошуємо до співпраці представників громадських об'єднань ветеранів і учасників бойових дій, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, представників інститутів громадянського суспільства, представників місцевих медіа, дитячих і молодіжних друкованих видань патріотичного спрямування, представників закладів освіти, закладів сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності, органів учнівського та студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських об’єднань, вчених, експертів, діячів освіти, науки, культури, спорту, тощо, - йдеться у повідомленні. - До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від інституцій, установ, організацій, інститутів громадянського суспільства".

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради необхідно подати до Краматорської райдержадміністрації (у форматі ПДФ) на електронну адресу відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації 00964 @dn.gov.ua до 30 листопада 2023 року (включно).

Для подання кандидатури необхідно надати наступні документи: лист про делегування представника до складу Координаційної ради або подання для громадських організацій, комунальних установ і закладів (зразок).
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: