20 листопада 2023   16:28   195

Міноборони уклало договір з компанією Work.ua щодо рекрутингу до ЗСУ

Міноборони уклало договір з компанією Work.ua щодо рекрутингу до ЗСУ
Міноборони у рамках проєкту про рекрутинг до Збройних Сил України підписало угоду про співпрацю з компанією Work.ua.

На сайті пошуку роботи з’явиться інформація про відкриті вакансії в армії. Міністерство продовжує перемовини з низкою інших учасників ринку працевлаштування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу відомства.

"Заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова і співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно підписали угоду про співпрацю в рамках проєкту "рекрутинг", - йдеться у повідомленні.

За словами заступниці голови Міноборони Наталії Калмикової, система сучасного підбору кадрів для ЗСУ має запрацювати "якнайшвидше".

"Адже війська потребують фахових спеціалістів, а люди мають чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони йтимуть", - зазначила вона.

Калмикова додала, що рекрутингова компанія надаватиме послуги на користь армії безкоштовно.

Як заявив співзасновник і СЕО Work.ua Артур Міхно, компанія готова запропонувати послуги для системного підходу щодо залучення військовозобов'язаних до лав ЗСУ.

"Сьогодні ЗСУ потребують дуже багато спеціалістів із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварники, і будівельники. Ми хочемо надати можливість підрозділам набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті", - наголосив він.

Найближчим часом на ресурсі Work.ua можна буде переглянути, які вакансії шукають у ЗСУ, які зарплати та умови.

У МО додали, що це вже друга рекрутингова компанія, з якою оборонне відомство уклало угоду про рекрутинг до ЗСУ. Раніше була домовленість із Lobby X.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: