20 листопада 2023   16:34   798

Прикордонники Краматорського загону відбили атаку противника та взяли в полон контрактника російської армії

Прикордонники Краматорського загону відбили атаку противника та взяли в полон контрактника російської армії
На одному з Бахмутських флангів українські захисники, серед яких прикордонники, міцно тримають позиції.

Бійці Краматорського прикордонного загону відбили атаку противника та взяли в полон контрактника російської армії. Про це повіджомляє Державна прикордонна служба України.

У ранковий час група піхоти противника атакувала одну з вогневих позицій прикордонного підрозділу. По ворогу було відкрито вогонь на ураження. У ході стрілецького бою двох загарбників вбито, решта нападників розбіглися.

Надалі, під час обстеження переднього краю, охоронці кордонів виявили та захопили одного військовослужбовця зс рф. Полоненим виявився новоспечений контрактник, який призвався у військову частину з Хабаровського краю на початку жовтня цього року. При цьому, більшу частину своєї служби окупант з далекого сходу добирався до театру бойових дій. Фактично загарбник не встиг злізти з потяга й одразу був відправлений на штурм, результат якого відомий.

Ще цікавий факт про «освободітєля», судячи з шевронів, що він мав на собі, чоловік збирався вчити усіх російській мові, проте, під вогневим ураженням наших бійців, різко змінив свої плани на майбутнє та обрав життя в українському полоні.
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: