21 листопада 2023   09:18   194

Держдеп США про вивезення окупантами українських дітей: Білорусь є співучасницею

Держдеп США про вивезення окупантами українських дітей: Білорусь є співучасницею
Українські діти, вивезені з окупованих росіянами територій до Білорусі, залишаються "дуже вразливими до торгівлі людьми".

Про це під час брифінгу заявив речник Держдепартаменту США Метью Міллер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Він додав, що США наразі невідомо, чи українських дітей далі "якось експлуатують", утім уряд Сполучених Штатів ретельно слідкує за розвитком подій.

"Білорусь є співучасницею російської воєнної агресії проти України. Це не безкорислива третя країна, яка надає притулок дітям під час конфлікту. Подібні операції непропорційно націлені на вразливих дітей, зокрема, ймовірно, сиріт, дітей з обмеженими можливостями, дітей із малозабезпечених сімей та дітей українських військових", - заявив Міллер.

Нагадуємо, минулого тижня у дослідженні експертів Єльського університету йшлося про те, що Білорусь брала безпосередню участь у викраденні тисяч українських дітей. Згідно з дослідженням, понад 2400 дітей з України віком від 6 до 17 років були доставлені до 13 закладів по всій Білорусі після вторгнення Росії в Україну. Дані включають період з лютого 2022 до кінця жовтня 2023 року.

Речник Держдепу не відповів на питання журналістів, чи варто, у зв'язку із цим, Міжнародному кримінальному суду видати ордер на арешт Олександра Лукашенка.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: