21 листопада 2023   09:21   199

Держдеп про військове співробітництво РФ та КНДР: Продовжимо слідкувати та вживати необхідних дій для реагування на дестабілізуючу поведінку

Держдеп про військове співробітництво РФ та КНДР: Продовжимо слідкувати та вживати необхідних дій для реагування на дестабілізуючу поведінку
Сполучені Штати висловлюють стурбованість військовим співробітництвом Росії та КНДР.

Там продовжують уважно слідкувати та вживати всіх необхідних дій разом з союзниками в регіоні для моніторингу та реагування.

Про це заявив представник Держдепартаменту США Метью Міллер, інформує Цензор.НЕТ.

"Я скажу, що наше занепокоєння з приводу програми балістичних ракет Північної Кореї та інших військових програм добре відоме, наше занепокоєння з приводу передачі технологій між Росією та Північною Кореєю – чи то Росія, яка надає Північній Кореї технології чи Північна Корея, що надає зброю Росії – теж добре відома", - наголосив Міллер.

За його словами, ці передачі озброєння у деяких випадках порушують численні резолюції Ради Безпеки ООН, зокрема, резолюції, за які проголосувала сама Росія.

"Ми продовжимо уважно слідкувати за ними (РФ та КНДР – ред.) та вживати всіх необхідних дій разом з нашими союзниками в регіоні для моніторингу та реагування на дестабілізуючу поведінку КНДР", - додав Міллер.

Представник Держдепу також наголосив, що позиція США дуже зрозуміла: Росія не повинна постачати Північній Кореї технології, які порушили б резолюції Ради безпеки ООН, а Північна Корея не повинна постачати Росії зброю, яку вона може використати для ведення війни проти України.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: