21 листопада 2023   14:52   600

У Краматорську відзначили день Гідності та Свободи

У Краматорську відзначили день Гідності та Свободи
Україна — європейська суверенна незалежна держава, яка має право вирішувати самостійно питання, пов’язані з власною внутрішньою й зовнішньою політикою.

Про це інформує Краматорська міська рада

Наша країна гідна стояти в одній шерензі із розвинутими державами Європи. Ми, українці, гідні того, щоб нас шанували і поважали. Тому народ України обрав європейський шлях розвитку.

Щороку 21 листопада ми відзначаємо свято – День Гідності та Свободи. Сьогодні — 10 річниця дати, яку продиктувала нам сама історія, яку українці затвердили незламним патріотизмом, вибороли прагненням до свободи та бажанням жити гідно на своїй землі.

З нагоди свята керівництво Краматорської міської військової та Краматорської міської ради взяло участь в урочистих заходах, які цьогоріч було проведено біля пам’ятника юному краматорцю, Народному Герою України — Степанові Чубенку.

День Гідності та Свободи, безперечно, визначна дата, проте, пов’язана з трагічними подіями. В цей день ми вшановуємо пам’ять мужніх, незламних українців та всіх тих, хто став у лави небесного воїнства. Люди, які своїм прикладом показали, як треба відстоювати незалежність України і любити свій народ. Це справжні патріоти, які золотими літерами вкарбували свої імена в літопис України. Таким був і Степан.

Пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя в боротьбі за Україну.

Разом ми все подолаємо!
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: