21 листопада 2023   16:01   175

Росію потрібно позбавити можливості використовувати продовольство як зброю, - посол Британії Гарріс

Росію потрібно позбавити можливості використовувати продовольство як зброю, - посол Британії Гарріс
Росію потрібно позбавити можливості використовувати продовольство як зброю, як вона це робила у часи Голодомору.

Пам’ять про це має спонукати світ до рішучих дій, які не дозволять РФ продовжувати робити так надалі.

Про це посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс заявив під час спеціальної події Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Деяким людям важко уявити режим, який використовує їжу як зброю. Але це те, що ми спостерігаємо за припиненням Чорноморської зернової ініціативи. Росія знищила 280 тис. тонн зерна за один місяць. Цього зерна вистачило б, щоб годувати мільйон людей протягом року", - наголосив Гарріс.

Дипломат зауважив, що тактика використання продовольства як зброї застосовується не вперше, зокрема її використовували під час Голодоморів в Україні 1932-1933 і 1946-1947 років.

"Наша пам'ять підштовхує нас до дій. Якщо їжу використовують як зброю, то ми маємо це зупинити - ми маємо роззброїти Росію. Нам необхідно забезпечити і гарантувати, що українське зерно доставлятимуть тим, кому воно потрібне", - зазначив він.

Посол також наголосив на важливості фіксації злочинів, скоєних під час російської агресії в Україні.

"Я пишаюся тим, що сьогодні ми підтримуємо українську владу та український народ у створенні каталогу свідчень про злочини Росії під час цього жорстокого вторгнення в Україну", - додав Гарріс.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: