22 листопада 2023   16:30   294

Загарбники вивезли українських підлітків з пансіонату на окупованій Херсонщині до Росії, - Центр нацспротиву

Загарбники вивезли українських підлітків з пансіонату на окупованій Херсонщині до Росії, - Центр нацспротиву
Російські загарбники продовжують депортувати українських підлітків з тимчасово окупованих територій України до Росії, зокрема вивозять дітей до Пензи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр національного спротиву.

Зазначається, що нещодавно росіяни вивезли дітей з психоневрологічного будинку-інтернату у тимчасово окупованій Херсонської області до Пензи (РФ), а саме до пансіону "Дім Вероніки".

Переїзд контролювала дитячий омбудсмен РФ Марія Львова-Бєлова, яка перебуває в міжнародному розшуку саме за депортацію українських дітей.

В інтернатах перебувають не лише сироти, й у багатьох дітей є опікуни та навіть батьки. У більшості випадків дітей вивозять без згоди й попри наявність у цих підлітків родичів на підконтрольній Україні території.

"Вивезення відбувається з метою подальшої асиміляції дітей та знищення цілого покоління українців. Кожен дотичний до цього злочину понесе відповідальність", - наголосили в ЦНС.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: