27 листопада 2023   19:36   738

У Краматорську в селище Біленьке відремонтували аварійний міст

У Краматорську в селище Біленьке відремонтували аварійний міст
Міст по вулиці Смілянській (колишня Новосибірська) за час його експлуатації не ремонтували капітально жодного разу, хоча побудований він був ще у 50-ті роки минулого століття.

Про це інформує Краматорська міська рада

Упродовж кількох останніх років міст перебував у стані, близькому до аварійного. Найбільшу проблему становила пішохідна частина, адже фактично вона була зруйнована вщент. Пересуватись нею було неможливо, тож пішоходи повсякчас вимушені були виходити на проїжджу частину, що ставило під загрозу життя людей та безпеку дорожнього руху загалом.

Наприкінці листопада комунальне підприємство ДРУАС завершило ремонт моста. При виконанні ремонту конструкцію моста було полегшено на 60 тонн, повністю відновлено пішохідну частину з вкладанням нового асфальтобетонного покриття, а відбійники зі світловідбивачами та поруччя виконані вже з використанням легких сучасних конструкцій з металу. КП Міськсвітло своєю чергою відновили роботу зовнішнього освітлення.

Також комунальники видалили поросль дерев, коріння якої руйнували бетонну основу моста, розчистили береги річки під мостом.

Нещодавно проїзд оновленим об’єктом дорожнього господарства відкрито, тож маршрути автобусів 11 та 11Л знов їздять своїми звичними маршрутами.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: