27 листопада 2023   19:39   741

Краматорський форвард відкрив рахунок у переможному для "Дніпра-1" матчі

Сьогодні, 27 листопада, в рамках УПЛ "Дніпро-1" приймав "Чорноморець".

Команда господарів вважалася фаворитом протистояння. Рахунок у грі на 16-й хвилині відкрив ексфорвард краматорського "Авангарду" Олександр Філіппов, який вийшов у стартовому складі. Олександр майстерно і неочікувано для воротаря одеситів відправив м'яч у ворота.

Проте гості швидко відігрались, і вже на 22-й хвилині рахунок став 1:1.

Автором голу став Артур Авагімян, який незабаром отримав від судді Катерини Монзуль червону картку, а "Чорноморець" лишився у меншості.

Філіппова у другому таймі замінив Танчик, який теж відзначився голом. Треда віддати належне гостям. При рахунку 3:1 одесити спробували відігратись, зробивши рахунок 3:2. Але потім щось пішло не так, гравці "Дніпра-1" дорікали Катерині Монзуль у тому, що вона не помітила фол у гравця "Чорноморця". Дійшло майже до бійки на полі, і розлючені дніпряни завершили гру з рахунком 5:2.