28 листопада 2023   19:56   265

Німеччина не просто продовжуватиме військову підтримку України, але збільшуватиме її - Бербок

Німеччина не просто продовжуватиме військову підтримку України, але збільшуватиме її - Бербок
ЗМІ повинні не забувати під час обговорення українського контрнаступу, що йдеться не про якусь абстрактну річ та чисте просування на полі бою, а про прагнення України звільнити усіх своїх громадян від жорстокого гноблення з боку російських окупантів.

Як передає власний кореспондент Укрінформу, про це заявила журналістам міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок перед початком засідання міністрів закордонних справ країн НАТО у Брюсселі у вівторок.

"Я вважаю, що, навіть якщо ЗМІ, на жаль, дещо звикли до того, що на європейському континенті відбувається жорстокий російський наступ, війна, ми завжди повинні пам'ятати, що йдеться не про теоретичні питання, не про абстрактні контрнаступи, а про те, що Україна повинна дати можливість усім людям у своїй країні, особливо на сході України, жити в мирі та свободі і, перш за все, хоче звільнити їх від цього жорстокого гноблення", - так прокоментувала Бербок питання про те, чи зможе Україна "знову розпочати контрнаступ, щоб переломити ситуацію на полі бою на свою користь".

Німецька міністерка наголосила на численних злочинах та звірствах, які вчиняють в Україні російські окупанти на захоплених територіях. "Тому мова йде не про те, чи може Україна якось досягти прогресу у військовому плані, а про порятунок людей, які вже понад 650 днів переживають найгірші речі, які тільки можна собі уявити в цьому світі", - наголосила вона.

Бербок запевнила, що Німеччина не просто продовжуватиме військову підтримку України в її самообороні, але збільшуватиме її – свідченням цього є останнє рішення про подвоєння військової допомоги нашій країні до 8 млрд євро наступного року.

"Ми даємо чітко зрозуміти, також тут на цьому засіданні міністрів закордонних справ НАТО у Брюсселі, що безпеки та мир в Україні – це також гарантія миру у Європі. І саме тому Німеччина разом з іншими партнери продовжуємо та збільшуємо нашу підтримку України, оскільки Україна захищає мир не лише для своїх людей, але й захищає мир у Європі", - заявила глава зовнішньополітичного відомства ФРН.

Як повідомляв Укрінформ, у столиці Бельгії у вівторок розпочинається дводенне засідання міністрів закордонних справ країн НАТО, у ході якого Альянс, зокрема, підтвердить довгострокову підтримку України.

Фото: GETTY IMAGES
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: