29 листопада 2023   14:39   401

У Краматорську вуличне освітлення запущено на 86%

У Краматорську вуличне освітлення запущено на 86%
Комунальне підприємство «Міськсвітло», яке займається обслуговуванням мереж зовнішнього освітлення та світлофорного господарства працює над поступовим включенням ліхтарів у темну пору доби по всьому місту.

Про це інформує Краматорська міська рада

Щоправда, минулого тижня погода внесла свої корективи. Через буревій, що мав місце наприкінці тижня, суттєво зросли обсяги аварійних робіт. Всього за два дні негода наробила лиха – обірвала дроти, дощем залило деякі щитові, до контакт-центру міста надійшло понад 100 звернень стосовно несправностей мереж вуличного освітлення. Усі заявки виконуються максимально оперативно у порядку черговості їх надходження.

Разом з тим фахівці «Міськсвітла» продовжують монтаж нових сучасних світлофорів — тривають роботи на перехресті вулиць Любомира Гузара (кол. Актюбінська) та Аероклубна. Виконуються також аварійно-відновлювальні роботи на обʼєктах, що були пошкоджені внаслідок ДТП.

Сильний вітер став причиною падіння багатьох дерев. На початку тижня КП «ДРУАС» оперативно виконало прибирання повалених зелених насаджень з доріг та тротуарів. На теперішній час комунальники продовжують роботи: виконують розпил та вивезення усіх повалених дерев.

Дякуємо співробітникам комунальних підприємств, які в цей непростий час роблять усе, щоб Краматорськ залишався містом у якому перемагає життя!
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: