1 грудня 2023   18:28   654

Краматорськ продовжує співпрацю з міжнародними організаціями

Краматорськ продовжує співпрацю з міжнародними організаціями
Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко зустрівся з командою Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» на чолі з директором проекту Майклом Стівейтером.

Про це інформує Краматорська міська рада

До початку повномасштабного вторгнення рф в Україну наше місто тісно співпрацювало з даною організацією, зокрема, з допомогою Проекту було побудовано та готувався до запуску новий сучасний Центр надання адміністративних послуг.

Станом на сьогодні, усі проекти розпочаті до “великої” війни — призупинено, проте USAID одна з тих організацій, яка підтримує мешканців нашого міста. За 21 місяць протистояння російській агресії соціальна та критична інфраструктура Краматорська отримала від USAID гуманітарної допомоги на понад 10 мільйонів гривень.

Сьогодні ж керівництво міста та Проекту обговорили, які нагальні потреби у Краматорська. Мова йшла про відбудову зруйнованих об’єктів, облаштування укриттів, гуманітарні потреби населення тощо.

Дякуємо кожному та кожній, хто у цей непростий час допомагає Україні, Донеччині та Краматорську пройти усі випробування, які ставить перед нами війна.

Ми разом все подолаємо!
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: