4 грудня 2023   14:12   448

Краматорці серед переможниць обласного конкурсу «Жінка Донеччини»

Краматорці серед переможниць обласного конкурсу «Жінка Донеччини»
У «Культурному хабі «Донеччина» (м. Київ) відбулася урочиста церемонія нагородження переможниць обласного конкурсу «Жінка Донеччини».

Про це інформує Краматорська міська рада, за інформацією Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Захід проведено Донецькою обласною державною адміністрацією за фінансової підтримки Структури ООН Жінки та Благодійного Фонду «Слов’янське серце».

Метою конкурсу «Жінка Донеччини» є визнання та підтримка жінок, які вносять значний внесок у соціальне та культурне життя суспільства. Вони стають каталізаторами позитивних змін у гендерній рівності та сприяють реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь видатні громадянки України, які додали особистий внесок у розбудову Донецької області. Захід був насичений різними етапами, конкурсний відбір проходив за 12 номінаціями.

Серед відзначених учасниць — двоє мешканок Краматорська:

У номінації «Правозахисниця року» перемогу здобула Марія Тюріна. Старший інспектор з комунікації Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області, майор поліції, м. Краматорськ.

Серед «Підприємиць року» переможницю не було визначено, проте у фінал конкурсу вийшла Олена Кучерук — керівниця організації «Шалене свято».

Конкурс покликаний об’єднати лідерок різних напрямів діяльності задля розвитку стійкості та сталого відновлення Донецької області та України.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: