4 грудня 2023   14:31   1355

На війні загинув працівник краматорського заводу, який добровільно пішов захищати Україну

На війні загинув працівник краматорського заводу, який добровільно пішов захищати Україну
18 листопада в бою біля села Новопрокопівка Пологівського району Запорізької області загинув заступник командира розвідувальної групи роти спецпризначення, молодший сержант Олександр Пяст.

Йому назавжди залишиться 36 років. Про це повідомляє начальник Слов'янської МВА Вадим Лях.

"Олександр народився у селищі Билбасівка. Рано втратив батька. Вчився у Билбасівській загальноосвітній школі. Потім закінчив словʼянські ПТУ № 15 і 56. Пішов працювати.

У 2015 році був мобілізований і півтора роки захищав Україну, приймаючи участь у АТО.

Після демобілізації працював на краматорському заводі «Енергомашспецсталь». У 2018 році пішов служити за контрактом. В 2021-му повернувся на завод.

У перші дні повномасштабного вторгнення добровільно, за покликом серця, прийшов до військкомату і вже на початку березня 2022 року був призваний на службу.

Молодший сержант Олександр Пяст нагороджений Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», Відзнакою Командувача об’єднаних сил «За звитягу та вірність, Відзнакою Президента України «За оборону України», медаллю «За військову службу Україні»

Олександра поховали на центральному кладовищі Билбасівки. В нього залишилися мама, брат, бабуся. Без батька будуть зростати троє його дітей. Їм 16, 13 та 5 років.

Розділяємо з рідними Героя біль невимовної утрати.

Вічна памʼять і слава українському Воїну!", - йдеться в повідомленні.
Технополис
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: