4 грудня 2023   17:09   233

200 тисяч споживачів газу: "Нафтогаз" взяв під контроль ще один облгаз Фірташа

200 тисяч споживачів газу: "Нафтогаз" взяв під контроль ще один облгаз Фірташа
Група "Нафтогаз" взяла під контроль АТ "Тернопільгаз".

"Нашими клієнтами стали ще 200 тисяч приватних домогосподарств та 3 тисячі юридичних осіб", – повідомляє пресслужба "Нафтогазу", - передає Цензор.НЕТ.

Таким чином, загальна кількість газорозподільних компаній (відомих як "облгази") під контролем "Нафтогазу" збільшилась до 23-х.

"Звертаємо увагу мешканців Тернопільщини, що особові рахунки клієнтів, тариф на розподіл і реквізити для оплати послуг залишаються незмінними", – додали у "Нафтогазі".

До кінця року "Нафтогаз" планував інтегрувати всі арештовані судом у травні минулого року 26 газорозподільних компаній ("облгазів"), що входили до групи РГК Дмитра Фірташа.

Зокрема, раніше до НАК "Нафтогаз України" вже увійшли АТ "Вінницягаз", АТ "Волиньгаз", АТ "Дніпрогаз", АТ "Дніпропетровськгаз", АТ "Донецькоблгаз", АТ "Івано-Франківськгаз", АТ "Житомиргаз", АТ "Київоблгаз", АТ "Криворіжгаз", АТ "Кіровоградгаз", АТ "Львівгаз", АТ "Миколаївгаз", АТ "Сумигаз", АТ "Харківміськгаз", АТ "Харківгаз", АТ "Хмельницькгаз", АТ "Чернігівгаз" та АТ "Черкасигаз".

Нагадаємо, у травні 2022 року Кабінет міністрів передав в управління державній компанії "Чорноморнафтогаз", що входить до групи "Нафтогазу", заарештовані активи низки облгазів. Вичерпний перелік переданих активів не був опублікований, однак більшість із них входили до групи РГК Дмитра Фірташа.

"Нафтогаз України" заявляв, що планує "інтегрувати" всі арештовані судом у травні минулого року газорозподільчі компанії ("облгази") до новоствореного ТОВ "Газорозподільні мережі", яке на 100% належить "Нафтогазу". Своєю чергою у РГК називали ці дії "рейдерським захопленням" бізнесу.

Фактично "інтеграція" передбачає переведення клієнтів облгазів та їх персоналу до нової компанії "Нафтогазу", водночас борги залишаться на арештованих компаніях під управлінням менеджерів НАК.

Нагадаємо, "Нафтогаз України" на початку вересня 2022 року зареєстрував ТОВ "Газорозподільні мережі України", ця компанія мала взяти в управління регіональні газові мережі, які використовували приватні облгази групи Дмитра Фірташа.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: