5 грудня 2023   20:36   997

У районі Авдіївки та Лимана танки Leopard почали використовувати для оборони - ЗМІ

У районі Авдіївки та Лимана танки Leopard почали використовувати для оборони - ЗМІ
Саме такий спосіб розгортання танків відповідає тенденції в Україні, де наразі є необхідність закріпитися, щоб блокувати просування росії.

Українські військові почали використовувати танки Leopard для оборони, зокрема як далекобійну артилерію. Вони задіяні у районі Авдіївки та Лимана Донецької області. Про це повідомляє Yahoo News.

"Оскільки наступ України закінчився цього літа, танки Leopard були розгорнуті для утримання лінії", - йдеться в матеріалі.

Журналісти видання поспілкувалися з двома українськими військовими, які розповіли, що танки Leopard не використовуються так, як під час контрнаступу.

Зазначається, що наразі танки Leopard розташовані вздовж фронту, діючи більше як далекобійна артилерія, ніж наступальна бойова техніка. Саме такий спосіб розгортання танків відповідає тенденції в Україні, де наразі є необхідність закріпитися, щоб блокувати просування росії, - пише видання.

Поблизу Лимана танки Leopard здебільшого працюють парами, вистрілюючи приблизно по 15 снарядів по позиціях армії росії. Також ці танки використовують й біля Авдіївки, аби стримати наступ росіян.
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: