9 грудня 2023   10:51   191

США наклали вето на резолюцію ООН щодо припинення вогню в Секторі Гази

США наклали вето на резолюцію ООН щодо припинення вогню в Секторі Гази
США наклали вето на резолюцію Ради Безпеки ООН про негайне гуманітарне припинення вогню у війні між Ізраїлем та ХАМАСом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Reuters

У п’ятницю Сполучені Штати наклали вето на запропоновану Радою Безпеки ООН вимогу про негайне гуманітарне припинення вогню у війні між Ізраїлем і палестинським бойовим угрупованням ХАМАС у Секторі Гази.

Тринадцять інших членів проголосували за проект резолюції, який запропонували Об'єднані Арабські Емірати. Великобританія утрималася.

США та Ізраїль виступають проти припинення вогню, оскільки вважають, що це піде лише на користь ХАМАСу.

Вашингтон підтримує призупинення бойових дій, щоб захистити цивільне населення та дозволити звільнити заручників, захоплених ХАМАСом під час смертоносної атаки на Ізраїль 7 жовтня.

Заступник посла США в ООН Роберт Вуд заявив, що проект резолюції є поспішним, незбалансованим текстом, відірваним від реальності: "Ми не підтримуємо заклики цієї резолюції до нестійкого припинення вогню, яке лише посіє насіння для наступної війни".

США запропонували суттєві поправки до проекту, включаючи засудження нападів ХАМАСу 7 жовтня, у результаті яких, за словами Ізраїлю, загинуло 1200 осіб і 240 людей були взяті в заручники.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: