9 грудня 2023   16:49   200

В Україні розслідують 3440 воєнних злочинів проти дітей, - Костін

В Україні розслідують 3440 воєнних злочинів проти дітей, - Костін
На сьогодні в Україні розслідується 3440 воєнних злочинів проти дітей.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Офісу Генерального прокурора, про це повідомив генеральний прокурор Андрій Костін під час першої зустрічі Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

Генпрокурор зазначив, що наразі в Україні розслідується 3440 воєнних злочинів проти дітей.

"Ми впроваджуємо стандарти правосуддя, дружнього до дитини, яке покликане захистити їхні права та інтереси. Разом з тим ми продовжуємо тісно співпрацювати з Міжнародним кримінальним судом. Наша мета – забезпечити відповідальність злочинців на всіх рівнях – національному та міжнародному", – наголосив Костін.

Як зазначається, участь у Коаліції понад 60 держав є ще одним потужним сигналом того, що світ об'єднався, щоб покласти край безкарності за звірства Росії та допомогти повернути українських дітей на батьківщину. На панельній дискусії Костін розповів про роботу у сфері забезпечення відповідальності за ці злочини.

Також Костін розповів про розвиток двостороннього та багатостороннього міжнародно-правового співробітництва і готовність передавати справи до держав на основі універсальної юрисдикції.

"Ми знаємо, що є такі держави, де діти постраждали від подібних злочинів у минулому, у тому числі, серед країн Глобального Півдня… Це лише невелика частина наших щоденних зусиль. І ми не зупиняємося. Адже це наш обов'язок перед нашими дітьми. Вдячні всім партнерам, які підтримують нас на цьому шляху", – зазначив Костін.

Як повідомляється, також у панельній дискусії взяли участь уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук, експертка з міжнародного права, правозахисниця Меглена Кунєва, головний архівіст юридичних даних The Reckoning Project: Ukraine Testifies Раджа Абдул Салам, співзасновниця, виконавча директорка Інституту запобігання геноциду імені Рафала Лемкіна Еліза фон Йоден-Форгей та керівник глобального дослідження про дітей у неволі Манфред Новак. Модерував панель Вейн Джордаш.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: