1 січня 2024   18:40   327

Внаслідок атаки російських дронів на Сумщині загинула жінка, розпочато провадження, - Офіс ГПУ

Внаслідок атаки російських дронів на Сумщині загинула жінка, розпочато провадження, - Офіс ГПУ
Внаслідок влучення ворожого БпЛА до житлового будинку в Есманській громаді Сумської області загинула жінка, попередньо під завалами перебуває чоловік, пошуково-рятувальна операція триває.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

У повідомленні зазначається: "За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 1 січня 2024 року близько 15:00 окупанти атакували безпілотниками Есманську громаду на Сумщині. Один безпілотник поцілив у багатоквартирний житловий двоповерховий будинок, його мешканка отримала тяжкі поранення, від яких померла в лікарні. За попередньою інформацією, під завалами перебуває чоловік, пошуково-рятувальна операція триває.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки атаки. Досудове розслідування здійснює УСБУ в Сумській області".
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: