Що про це думають краматорці"...є міста за 30-40 кілометрів від фронту, до яких російська артилерія не може дістатися, наприклад Краматорськ, де зароджується нова економіка", - таку думку висловив Сергій Лещенко у нещодавньому
інтерв'ю швейцарському виданню Tages-Anzeige.
Стосовно нової економіки Сергій Лещенко пояснив, що такі міста (як Краматорськ) - це військові вузли, де є помешкання та госпіталь для бійців. Але вони (бійці) також хочуть мати можливість піти до перукарні та купити ноутбук чи смартфон у магазинах.
Також є багато закладів швидкого харчування з шашликом, гамбургерами, суші та кавою, а також нові готелі, де, наприклад, зупиняються дружини солдатів чи офіцерів, які відвідують своїх чоловіків на кілька днів. Все це створює робочі місця.
Загалом саме з цим можна навіть погодитися.
Зазначимо також, що між словами радника керівника Офісу президента України та закликами адміністрації Донецької області є суттєві нестиковки - регіональна влада регулярно закликає мешканців регіону евакуюватися в безпечніші регіони, нагадуючи, що евакуацію ніхто не скасовував.
Викликає сумніви й оцінка відстані у 30-40 кілометрів до лінії фронту. Разом з тим за даними тієї ж Донецької ОВА зараз в область повертається більше людей, ніж виїжджає.
Далі Сергій Лещенко зробив теж досить резонансні заяви. Він вирішив поміркувати над порозумінням українців під час війни, та як висновок з можливого непорозуміння тих, хто в Україні та тих, хто за кордоном, сказав таке:
"Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому".Аргументи щодо небезпеки навіть у Києві він назвав нісенітницею, а причини, з яких люди мають повернутися з-за кордону в Україну зараз на думку радника керівника Офісу президента України такі:
"...в Україні вони можуть купувати українські продукти в супермаркеті та платити за оренду квартири в Києві, користуватися поліклініками та аптеками й платити податки, щоб ми могли фінансувати школи. Їхні гроші відсутні в економіці. І ситуація стає дедалі складнішою".На тлі очікування зменшення фінансової допомоги з-за кордону він ставить риторичні питання:
"...як ми можемо задовольнити потреби в соціальній сфері, а також на фронті. Шість платників податків платять солдату зарплату. Проте українці, які живуть за кордоном, утримуються від підтримки армії сплатою податків і купівлею споживчих товарів".Ба більше. За його словами:
"...ще гірше, їхні діти та молодь тепер навчаються в європейських країнах і стають все більш інтегрованими". Виходить, на думку людина з Офісу Президента навчання українських дітей у Європі - це погано. Сергій Лещенко так і заявив:
"ми втрачаємо ціле покоління молоді".З допису
Ірини Пилипенко видно, як відреагували краматорці за кордоном та в інших містах України на висловлювання Сергія Лещенка.
Ось що вона написала:
"Боже, яке к*нчене, оригінал від Лещенка скину в коменті, а це скрін для моїх земляків, бальзам на душу. Нова економіка зароджується в Краматорську!
Якщо бариження на бухлі при сухому законі можна так назвати, то це браво! Хоча, в Америці теж багато капіталів з бутлегерства виросло.
А поки нова економіка невпинно зароджується, можу г-ну Лещенку недорого продати свою квартиру в Краматорську.
Це надзвичайно цинічно все, на фоні загибелі людей і руйнувань, в Краматорську, в Києві, в Харкові"У коментарі до допису Ірини Пилипенко,
Яна Ладика, про чий досвід адаптації у Франції ми писали раніше, припустила, що
"І це можуть читати закордоном і робити висновки", за чим виникнув такий діалог:
Ірина Пилипенко:"Yana Ladyka це тільки за кордоном і можуть, він так мабуть думав".Oessi Olmer Nomicos:"Yana Ladyka а потім починається "та у вас там і війни ніякої нема, от чиновники кажуть усе безпечно".Як бачимо, схвалення від краматорок в Україні та за кордоном слова Сергія Лещенка не отримали.
Щодо безпеки Краматорська висловилися
Sima Angel та
Ангеліна Шостак:
"Такахулі - недорого? Цей пдр вважає Крам безпечним і перспективним, тож хай не вийожується і купляє за нормальні грубі гроші" - щодо пропозиції Ірини Пилипенко купити у неї квартиру в Краматорську написала
Sima Angel.
Ангеліна Шостак додала:
"От якраз вчорашній обстріл Ха і показав «безпечність» перебування в 30-40 км від лінії фронту".
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.