12 лютого 2024   09:34   197

Директор заповідника "Києво-Печерська лавра" Остапенко запропонував обміняти рештки Столипіна на полонених бійців ЗСУ

Директор заповідника "Києво-Печерська лавра" Остапенко запропонував обміняти рештки Столипіна на полонених бійців ЗСУ
Генеральний директор національного заповідника "Києво-Печерська лавра" Максим Остапенко розглядає можливість обміну решток Столипіна на полонених українських бійців

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив у інтерв'ю ТСН.

Остапенко зауважив, що першим об'єктом, який був відреставрований в Успенському соборі, був пам'ятник не українським діячам, а саме діячу Російської імперії українофобу Петру Столипіну, назвавши це свідомою політикою російських маркерів.

Він закликав розпочати суспільний діалог щодо того, що робити з рештками російського діяча, наголосивши, що існує декілька варіантів.

"Одна з ідей - внести його в обмінний фонд, - зазначив він. - У нас є загиблі герої, у нас є живі герої, які перебувають у полоні, у нас є наші українські видатні діячі, які перебувають у межах Російської Федерації і які закинуті, і ніхто не знає, де вони знаходяться".

Директор "Києво-Печерської лаври" пояснив, що початок процесу внесення решток Столипіна до обмінного фонду є вкрай важливим для української незалежності.

"Якщо ми кажемо, що почався процес справжньої незалежності України, то він має починатися з повернення наших символів, наших діячів", - підсумував Остапенко.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: