12 лютого 2024   09:36   172

Війна триватиме доти, доки Росія не зрозуміє, що не може перемогти, - Каллас

Війна триватиме доти, доки Росія не зрозуміє, що не може перемогти, - Каллас
Країни ЄС не повинні потрапити у російські пастки щодо війни, зокрема наративу про те, що Україна в будь-якому випадку програє війну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю австрійській газеті Der Standard заявила прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас.

"Війна все ще триває. Ми не повинні потрапляти у різні розставлені пастки. Помилково вважати, що війну можна виграти швидко. Росія готується до тривалого періоду війни. Війна триватиме доти, доки Росія не зрозуміє, що не може перемогти", - зазначила Каллас.

Також, одна російська пастка пов'язана з тим, що "про мир можна домовитися".

"Якщо ми погодимося на захоплення територій, то потреби Росії будуть задоволені. Це неправда, що після цього все раптом стане мирним", - вважає Каллас.

Ще одна пастка пов’язана зі страхом та побоюванням "більшого провокування" Росії.

"Існує також пастка страху. Росія грає з ним. Четверта пастка полягає в нас самих - якщо ми скажемо, що наші заходи лише ще більше спровокують росіян. Все відбувається навпаки. Росію провокує слабкість, а не сила", - зазначила естонська прем’єрка.

Каллас наголосила, що вирішальним питанням на війні є наявність достатньої кількості боєприпасів.

"Саме тому ми вирішили надати один мільйон артилерійських снарядів. Коаліція у форматі "Рамштайн" має у 13 разів більший бюджет, ніж Росія. Ми сильніші, але ми повинні допомогти Україні захистити себе і дати їй те, що вона потребує. Ми маємо вірити в перемогу України, а не в те, що Росія так чи інакше переможе. Росія хоче, щоб ми вірили, що Україна не може перемогти, аби ми перестали її підтримувати", - переконана прем'єрка Естонії.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: