13 лютого 2024   14:10   323

Священника УПЦ МП, який закликав допомагати рашистам, засудили до 5 років тюрми на Дніпропетровщині, - СБУ

Священника УПЦ МП, який закликав допомагати рашистам, засудили до 5 років тюрми на Дніпропетровщині, - СБУ
Настоятеля одного з храмів УПЦ МП на Дніпропетровщині, який закликав вірян допомагати російським окупантам, засудили до 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

Зазначається, що під час проповідей настоятель храму Дніпропетровської єпархії УПЦ (МП) виправдовував повномасштабне вторгнення РФ та окупацію українських територій.

"Також у ході особистих розмов з прихожанами клірик переконував їх виїжджати до росії або в тимчасово окуповані регіони нашої держави, щоб допомагати рашистам. Разом з цим протоієрей очікував на захоплення Дніпропетровщини, про що неодноразово висловлювався під час спілкування з місцевими жителями", - йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ задокументували злочини фігуранта, і у вересні 2022 року затримали його у власному помешканні. При обшуках у затриманого вилучили мобільні телефони, які він використовував для нав’язування кремлівської пропаганди.

Ініційовані Службою безпеки експертизи підтвердили факти підривної діяльності клірика на користь країни-агресора.

На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисника винним за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) і призначив йому 5 років тюрми.

Вирок суду набув законної сили.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: