21 лютого 2024   09:06   1005

Краматорськ після обстрілу 20 лютого: що потрібно знати мешканцям

Краматорськ після обстрілу 20 лютого: що потрібно знати мешканцям
У Краматорську відбулось засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Участь у засіданні комісії взяли Перший заступник начальника Донецької ОДА Юрій Винокуров, начальник Краматорської РВА/РДА Андрій Панков, начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко, правоохоронці, рятувальники, - повідомляє Краматорська міська рада у Telegram.

"Перше і головне — певний час мешканці отримуватимуть технічну воду, для вживання її необхідно обовʼязково кипʼятити. У разі необхідності — буде здійснюватись підвезення води, - йдеться у повідомленні.

Інформуємо мешканців міста, що завтра, з метою ліквідації наслідків російського удару, для безперешкодної роботи комунальників буде обмежено проїзд вулицями Ювілейною та Марії Примаченко (на відрізках між Парковою і Проспектом Незалежності).

Шановні водії! Заздалегідь плануйте свої маршрути.

Усі відповідні служби: управляючі компанії, комунальні підприємства від завтра працюватимуть над тим, щоб мешканці будинків, чиє житло постраждало сьогодні, у найкоротші терміни мали змогу закрити пошкоджені вікна.

Також закликаємо краматорців припинити неконтрольований водорозбір, це допоможе стабілізувати тиск у мережах водопостачання".
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: