23 лютого 2024   09:38   459

Січневий внесок землекористувачів Донеччини до місцевих бюджетів склав майже 38 млн гривень

Січневий внесок землекористувачів Донеччини до місцевих бюджетів склав майже 38 млн гривень
За перший місяць 2024 року місцеві бюджети Донецької області отримали 37,9 млн грн плати за землю.

Про це інформує Краматорська міська рада

Зокрема, від юридичних осіб надійшло 33,8 млн грн, а від фізичних осіб – 4,1 млн гривень.

Податкова служба Донеччини нагадує, що базою оподаткування платою за землю є нормативна грошова оцінка земельної ділянки з урахуванням коефіцієнта індексації (пп. 271.1.1 п. 271.1 ст. 271 Кодексу).

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель (п. 289.2 ст. 289 Кодексу).

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує величину коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель на 1 січня поточного року та не пізніше 15 січня поточного року інформує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, і власників землі та землекористувачів про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель (ст. 289 Кодексу).

У 2024 році Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, поінформував про індексацію за 2023 рік, яку необхідно застосовувати для розрахунку податкових зобов’язань з плати за землю та єдиного податку (четверта група) у 2024 році.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: