24 лютого 2024   12:47   952

Краматорськ долає наслідки російського ракетного удару 20 лютого

Краматорськ долає наслідки російського ракетного удару 20 лютого
Ввечері 20 лютого росія вдарила по Краматорську, попередньо, ракетою Х-22.

Про це інформує Краматорська міська рада

Відомо про щонайменше 12 осіб, що постраждали. На одному з об’єктів КВП “Краматорський водоканал” триває пошуково-рятувальна операція, адже під завали може перебувати людина.

Удар росіян прийшовся у район густої житлової забудови, довкола епіцентру вибуху зазнали пошкоджень 38 багатоквартирних житлових будинків: в багатьох квартирах потужною вибуховою хвилею вибито вікна, двері, пошкоджено чи знищено балконні огороджувальні конструкції.

В районі ракетного удару кілька днів поспіль працювали фахівці Управління житлово-комунального господарства, бригади комунальних служб та управляючих компаній, з метою недопущення розморожування систем теплопостачання, OSB-плитами оперативно закрили 580 пошкоджених вікон.

На місці лиха було розгорнуто оперативний штаб Управління з питань цивільного захисту, працювали БФ “Янголи спасіння”, Гуманітарна місія “Проліска”, “Червоний хрест”, які надавали постраждалим, які залишились у місті, матеріали для ремонтів.

Управління з питань цивільного захисту надало мешканцям 85 листів OSB (319 м.кв) та 127 погонних метрів плівки (305 м.кв), цвяхи.

Благодійний фонд «Янголи спасіння» надали 650 плит OSB (2440 м.кв), 3900 м.кв. тарпауліну, 1100 погонних метрів плівки (2200 м.кв).

Червоний Хрест надав 2400 м.кв. армованої плівки.

Гуманітарна місія “Проліска” надала постраждалим 35 сімейних наборів з речами першої необхідності (матраци, каструлі, ковдри, подушки, ліхтарі) та різноманітних будівельних матеріалів для понад 370 домогосподарств.

Якщо ваше житло постраждало у зоні обстрілу 20.02.2024 у Краматорську, ви можете отримати гуманітарну допомогу, обов’язково дайте нам про це знати, заповнивши відповідну форму за посиланням https://bit.ly/3SQ10XM (не заповнюйте двічі).

Ми разом все подолаємо!
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: