26 лютого 2024   16:44   603

Діти-Герої: Куликови Кіріл і Нікіта, учні 3-Б класу Опорного закладу загальної середньої освіти “Лідер”

Діти-Герої: Куликови Кіріл і Нікіта, учні 3-Б класу Опорного закладу загальної середньої освіти “Лідер”
Цей цикл новин від Управління освіти Краматорської міської ради розповідає про учнів, які є прикладом незламності, самовіддачі та патріотизму!

Про це інформує Краматорська міська рада

Повномасштабна війна в Україні зробила дітей завчасно дорослими, морально сильними й стійкими. Діти прагнуть перемоги України й намагаються наблизити її своїми добрими справами.

Не стали винятком маленькі патріоти, яким усього по 8 років, брати Кіріл і Нікіта Куликови, які підтримують наших воїнів, мужніх і незламних захисників України. Хлопчики кажуть: “Якщо ми допоможемо нашим військовим, вони допоможуть нам якнайшвидше повернутися додому, захистять нас і збережуть нашу країну. Ми будемо допомагати ЗСУ, поки не переможемо”.

Тому під час літніх канікул, коли перебували в гостях у бабусі в с.Любимівка Дніпропетровської області, щодня ходили до клубу та з іншими селянами плели сітку для ЗСУ. А ввечері допомагали бабусі пекти смаколики й частувати ними військових. Окрім того, усі кишенькові гроші донатять на потреби української армії.

Кіріл і Нікіта – справжні герої, які вже у такому віці роблять все можливе для підтримки наших захисників. Нехай їхня воля і відданість стануть прикладом для інших дітей та дорослих!
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: