27 лютого 2024   14:45   641

На Донеччині з двох громад евакуювали всіх дітей

На Донеччині з двох громад евакуювали всіх дітей
На початку року примусову евакуацію дітей оголосили в окремих населених пунктах Мар’їнської та Очеретинської громад Донецької області.

Національна поліція України завершила евакуацію дітей з пунктах Мар’їнської та Очеретинської громад Донецької області. Про це у понеділок, 26 лютого, повідомляє прес-службу Нацполіції.

Як розповіли у відомстві, у Донецькій області, це - п’ятий етап примусової евакуації дітей із зони бойових дій.

"Групи поліції "Білий Янгол" спільно з працівниками ДСНС, співробітниками патрульної поліції, поліції охорони та представниками військових адміністрацій вивезли всі родини з дітьми з дев'яти населених пунктів Мар'їнської та Очеретинської громад, які знаходяться під цілодобовим обстрілом росіян", - сказано у повідомленні.

У прес-службі повідомили, що серед евакуйованих - 8-річна дівчинка Олена, яка раніше вже змушена була виїздити разом із сім'єю з Красногорівки.

"Виїзд родини організували "Білі янголи" спільно з громадським формуванням "Капеланський патруль". Дівчинку одягнули в спеціальний дитячий бронежилет, а з собою вона забрала свого друга - папугу Кешу. Наразі родина налагоджує своє життя у безпечному регіоні країни", - розповіли у поліції.
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: