18 березня 2024   16:24   322

Міноборони в лютому запобігло постачанню 264 т неякісних продуктів харчування до військових частин

Міноборони в лютому запобігло постачанню 264 т неякісних продуктів харчування до військових частин
В лютому інспектори Міноборони запобігли постачанню 264,09 тонн неякісних продуктів до військових частин.

Минулого місяця представники Центрального управління контролю якості перевірили харчі на складах компаній-постачальників до відвантаження у підрозділи.

Про це повідомили в Міноборони, передає Цензор.НЕТ.

"Ми системно проводимо перевірки на складах компаній до постачання в підрозділи. Якщо інспектори фіксують зіпсовані продукти, постачальник має замінити партію. Деякі недобросовісні компанії завдають збитки державі. Наприклад, на рівні оперативно-стратегічних угруповань військ лише за лютий недопоставили продукції на суму – 36 479 997,10 гривень. Зокрема, поставки зривають компанії, які систематично не виконують свої обов’язки. Ми відкрито повідомлятимемо суспільству щодо усіх питань із постачанням харчового забезпечення. За будь-яких обставин наші військові не повинні відчувати жодних проблем із якістю їжі", – зазначив заступник міністра оборони Віталій Половенко.

Як зазначається, за умовами договору, постачальник протягом 24 годин має замінити зіпсовану продукцію на якісну. Половенко наголосив, що на підприємства, які зривають умови договору, чекають штрафні санкції.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: