19 березня 2024   09:30   428

Дискобол із Краматорського району виграв змагання в Іспанії зі світовим рекордом

16 березня в місті Леон відбувся чемпіонат Іспанії з легкої атлетики, на якому успішним виступом відзначився 19-річний майстер спорту України Михайло Брудін.

Атлет Школи вищої спортивної майстерності Донецької області з Дружківки здобув переконливу перемогу в метанні диска вагою 1,75 кг у віковій категорії "юніори". Брудін у всіх своїх трьох спробах подолав позначку в 60 метрів. Найкращою виявилася друга з них – 63,00 м, що є світовим рекордом сезону 2024 року серед спортсменів до 20 років.

Тренує Михайла його батько Юрій Брудін. Наразі вони перебувають переважно в Іспанії, продовжуючи підготовку до найпрестижніших змагань поточного року. Зокрема, дружківський спортсмен уже виконав норматив для участі в чемпіонаті світу U20.

Нагадаємо, що тиждень тому Михайло Брудін став срібним призером Кубку Європи з метань серед атлетів до 23 років, допомігши збірній України виграти медальний залік цих змагань.