2 квітня 2024   09:34   477

Робота без бар’єрів: роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю

Робота без бар’єрів: роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю
Для сприяння професійній реалізації людей з інвалідністю та усунення бар’єрів на робочому місці служба зайнятості Донеччини реалізує програму компенсації роботодавцям витрат за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Ця програма є суттєвою фінансовою підтримкою роботодавців, адже передбачає компенсацію витрат на створення/пристосування робочих місць для зазначених працівників і надає можливість зробити для них максимально комфортне та безпечне робоче середовище. Для співробітників з інвалідністю можна придбати необхідні їм меблі, обладнання, допоміжні засоби, а держава компенсує їх вартість.

Відповідно до умов програми, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей з 1 групою інвалідності — до 106,5 тис. грн, з 2 групою інвалідності — до 71 тис. грн.

Отримати цю фінансову підтримку можна швидко і просто - через портал Дія. Для цього роботодавцю необхідно:

• зареєструватися або авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП;
• заповнити заяву: вказати дані про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце;
• прикріпити копії документів, які підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю, її групу та купівлю обладнання для облаштування робочого місця;
• вказати IBAN розрахункового рахунку роботодавця;
• підписати заяву КЕПом.

Рішення буде ухвалене впродовж 10 робочих днів, в разі позитивного - кошти надійдуть на розрахунковий рахунок впродовж 5 робочих днів.

Також роботодавець може отримати компенсацію через подання заяви до центру зайнятості за місцем провадження діяльності в паперовій або електронній формі.

Ознайомитись з повним переліком допоміжних засобів для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю можна за посиланням.

Докладно про умови отримання компенсації за облаштування робочого міста людини з інвалідністю на сайті Державного центру зайнятості.

Якщо виникли питання або потрібна детальна консультація, звертайтеся до фахівців call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно за телефоном: 0-800-33-61-67.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: