2 квітня 2024   13:35   633

Навідника ворожих ударів по Краматорську засудили до 11 років ув'язнення

Навідника ворожих ударів по Краматорську засудили до 11 років ув'язнення
Максим Яровіков передавав інформацію про розташування штабу «укрофашистів», дані про розташування техніки на заводі НКМЗ.

Індустріальний районний суд Дніпра ухвалив вирок жителю Краматорська, який працював на російських окупантів. Про це із посиланням на матеріали судової справи, повідомляє видання "Патріот Донбасу".

Інформатор передавав дані ворогу,

Максим Яровіков, користуючись месенджером «Telegram», передавав ворогу інформацію про розташування штабу «укрофашистів», дані про розташування техніки на заводі НКМЗ. Також зрадник передав дані про пересування особового складу та техніки у напрямку Слов’янська.

Усього у вироку йдеться про три епізоди передачі інформації у період з 9 по 10 вересня 2022 року.

10 вересня Яровікова було затримано.

Під час судового розгляду Максим Яровіков свою вину не визнав та заперечував, що щось передавав ворогу. Але під час затримання інформатора в нього було вилучено телефон, за допомогою якого він вів діалог з представником російської окупаційної армії. Окупант просив Яровікова надати йому інформацію.

Останній погоджується та «надає дані про розташування штабу «укрофашистов» із зазначенням адреси, далі надсилає знімок з екрана з google карти з відміткою, оранжевим колом, охоронюваного КПП заводу НКМЗ, на якому зосереджено багато техніки та «нациків».

Ось ще діалог інформатора ворога з його куратором, де йдеться, що інформація про «Хаймарси у пріоритеті»:

«…привет, напиши пожалуйста, все, что знаешь о базе берлетова. С месторасположением ангара (ов)», відповідь – « я практически ничего не знаю, могу узнать но позже», « что еще нужно?», «Еще по НКЗМ и другим заводам, где что есть и Хаймарсы в приоритете», відповідь – « с понедельника буду искать работу, денег не осталось, и буду все узнавать», « Я уже подумал об этом. Сегодня буду говорить с Москвой», відповідь – «Сводные отряды укрофашиков находятся в школе. У них там штаб, сегодня жителей таскали туда», «sergey» – « Я переговорил с Москвой,буду думать как переправить. Меня вызвали на 12.09. в Москву».

Індустріальний районний суд Дніпра визнав Максима Яровікова винним у скоєнні злочину та призначив йому покарання у вигляді одинадцяти років позбавлення волі.
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: