2 квітня 2024   16:31   172

ЄС про удари Росії по ГЕС: Це відповідь Путіна тим, хто досі вірить у мир з ним

ЄС про удари Росії по ГЕС: Це відповідь Путіна тим, хто досі вірить у мир з ним
В ЄС заявили, що збільшення жорстокості російських ударів по Україні, зокрема удари по греблях і електростанціях, є відповіддю господаря Кремля Владіміра Путіна тим, хто досі вірить у можливість миру з ним.

Як повідомляє "Європейська правда", про це речник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано заявив на брифінгу у Брюсселі в вівторок.

За його словами, ЄС пильно стежить за продовженням і посиленням російської агресії проти України останніми днями, коли Росія продовжила тероризувати український народ, здійснюючи масштабні атаки з використанням сотень ракет і дронів проти мирних міст і все більше – проти критичної енергетичної інфраструктури.

"Це те, що ми рішуче засуджуємо. Ми закликаємо Росію припинити ці дії, так само як ми закликаємо Росію припинити свою агресію взагалі. Це жорстока війна проти мирних людей України", – заявив Стано.

"Це показує природу цієї агресії. Це також відповідь Путіна усім, хто досі думає, що мир з ним можливий. Це модель того, як він відповідає на будь-які зусилля щодо миру, на будь-які дискусії щодо миру на різних міжнародних майданчиках – просто нарощуючи жорстокість, з якою він тероризує мирне населення", – наголосив речник.

Він підкреслив, що навмисні атаки проти цивільних цілей – це воєнні злочини, і ЄС буде продовжувати підтримку України.

"Це лише зміцнює нашу рішучість продовжувати підтримку України", – заявив Стано.

Нагадаємо, у Білому домі на тлі російських атак на українську енергосистему вкотре закликали Палату представників Конгресу США схвалити допомогу Україні, яка б забезпечила постачання нових засобів ППО Києву.

Президент Володимир Зеленський укотре закликав Конгрес США якнайшвидше схвалити додаткове фінансування на допомогу Україні, пояснивши, що від цього залежать її можливості на полі бою.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: