17 квітня 2024   18:35   174

Найбільша група Європарламенту пропонує ЄС терміново розробити план для перемоги України

Найбільша група Європарламенту пропонує ЄС терміново розробити план для перемоги України
Європейська народна партія (ЄНП) – найбільша політична група Європейського парламенту, яка, ймовірно, збереже лідерство і після виборів у червні, – пропонує інституціям Євросоюзу терміново розробити "План ЄС для перемоги України".

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в повідомленні ЄНП.

Цій заяві передувало ухвалення ЄНП спеціальної резолюції щодо Плану ЄС для перемоги України, який спрямований на усунення недоліків шляхом запровадження конкретних заходів з реформування всієї системи військової допомоги, а також переходу від індивідуальних до колективних дій та розподілу ресурсів.

"Цей план забезпечив би основу для колективних рішень ЄС та реалізації невідкладних кроків з військової допомоги Україні, необхідних для її перемоги", – йдеться в повідомленні.

У своїй заяві ЄНП наголошує, що вирішальна перемога України та поразка Росії мають ключове значення для європейської та глобальної безпеки.

"Все необхідне, зокрема своєчасна військова, економічна, політична та гуманітарна допомога Україні, має бути надано для якнайшвидшої перемоги у війні та запобігання подальшій ерозії глобальної безпеки", – зазначається у повідомленні.

ЄНП підкреслює, що лише подальша трансатлантична єдність та рішучість у військовій підтримці України може зупинити цю війну, а також стримати майбутню агресію.

Згідно з ухваленою ЄНП резолюцією, План має забезпечити, щоб західна військова підтримка щорічно перевищувала 0,25% західного ВВП, що забезпечить втричі більшу військову підтримку Україні, ніж Україна отримала у 2023 році.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: