19 квітня 2024   09:31   342

Бійці РДК назвали головну мету своїх рейдів у Білгородську область та дали цікаву обіцянку

Бійці РДК назвали головну мету своїх рейдів у Білгородську область та дали цікаву обіцянку
У березні бійці "Русского Добровольческого Корпуса" втретє перетнули російсько-український кордон та зайшли у Білгородську область.

Цього разу вони мали більше техніки та атакували відразу з кількох напрямків.

Як повідомляє РБК-Україна (проект Styler) бійці РДК з позивними "Лакі", "Могила" та "Кардинал" з'явилися у новому відео на YouTube-каналі "Український Свідок". Вони розповіли, як проходять рейди та для чого їх взагалі проводять.

Новий рейд РДК на Білгород - що відомо

Так, ідеолог РДК, боєць з позивним "Кардинал", розповів про те, що він готує особовий склад, "літає" на дронах. А військовий з позивним "Могила" зазначив, що вони вирішили повторити рейд, але зробити його більш потужним.

При цьому чоловік пояснив, для чого вони взагалі влаштовують такі рейди. Він назвав головну мету.

"Але цього разу ми діяли масштабніше, атакували з кількох боків, використовуючи власну бронетехніку та більшу кількість штурмовиків. Метою наших рейдів, як тоді, так і зараз, лишається відкриття другого фронту: щоб Путін почав перекидати війська з тих напрямків, де нам важко", - зазначив "Могила".

"Вже зараз за Бєлгородом стоїть 30 одиниць важкої техніки та близько 4000 одиниць особового складу. Наскільки я знаю, їх пригнали з Луганщини", - додав він.

За словами добровольців, росіяни били по ним КАБами та "артою". При цьому окупантам було байдуже на те, що вони знищують свої ж населені пункти.

Також бійці дали цікаву обіцянку. За словами "Могили", попри головну мету РДК (відкриття постійного фронту в глибині РФ), на країну-агресора чекає "сюрприз".

"Ми накопичимо сили та влаштуємо їм таке, що Путін буде вимушений відкривати другий фронт: у Калінінграді, в Курській області, у Придністров’ї", - зазначив боєць.

Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: