14 травня 2024   13:34   363

Краматорці привезли з Чемпіонату Європи цілий оберемок нагород

Вихованці Аліни та Олексія Бичкових отримали чимало нагород.

Про це інформує Краматорська міська рада, за матеріалами Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Чемпіоном Європи став Данило Ковальов. В категорії понад 120 кг Андрій Шевченко на вершині чемпіонату Європи 2024 з сумою триборства 1130 кг, а Володимир Рисєв з сумою триборства 1027,5 кг та трьома світовими рекордами серед ветеранів першої вікової групи у присіданні, жимі та сумі краматорець стає переможцем чемпіонату Європи 2024!

У категорії понад 84 кг змагалась Валентина Загоруйко. Підопічна тренера Тетяни Мельник посіла друге місце на п‘єдесталі пошани чемпіонату Європи, з сумою триборства 662,5 кг, а Аліна Нікогосян, яку тренував Сергій Федоренко, у жимі завоювала малу срібну нагороду з результатом 117,5 кг.

У командному заліку, як чоловіча, так і жіноча збірні посіли перші місця! Володимир Рисєв стали абсолютним чемпіонами змагань!

Вітаємо наших спортсменів, спортсменок та тренерів з прекрасними результатами та бажаємо підкорення нових вершин! Далі буде!